Pike Place® Roast

Pike Place Roast

Pocta místu, odkud pocházíme a které reprezentujeme.

Když se trh Pike Place Market v Seattlu v létě roku 1907 poprvé otevřel, zástupy dychtivých zákazníků vykoupily všechno čerstvé zboží doslova během několika hodin. Kolem poledne již nikdo neměl na skladě vůbec nic a farmáři otáčeli své povozy směrem k domovu. 

Když jsme v roce 1971 zakládali náš obchod, věděli jsme, že se úspěch bude odvíjet od toho, zda dokážeme uspokojit nenasytnou touhu zákazníků po něčem svěžím a neustále čerstvém. S chutí jsme se s touto výzvou vypořádali a začali jsme den co den nabízet vynikající nápoje. 

Pike Place® Roast je nejen oslavou naší bohaté historie, ale také srdečným pokynutím směrem k našim nejnáročnějším zákazníkům. Tuto směs jsme vytvořili ve snaze obsáhnout co nejširší spektrum chutí. Ať již kávu milujete černou nebo se smetanou a cukrem, slibujeme vám, že dostanete výrazný a povzbuzující nápoj, který vyniká bohatou chutí, ale přesto zůstává dostatečně vyvážený, abyste si ho mohli dopřávat každý den. 

Pike Place je obchodní značka nebo registrovaná obchodní značka společnosti The Pike Place Market PDA, jejíž použití je licencováno.

Currently Available

MEDIUM ROAST

  • Whole Bean

Tasting Notes:

Jemná a vyvážená

Enjoy with:

Ideální s miskou jogurtu a ranními novinami.